Aktuality

Park má sloužit pro aktivní odpočinek, pohyb i relaxaci všech věkových kategoriích. Pro nejmenší jsou zde houpačky, dětské hřiště i vodní hrátky. Pro zvídavé jsou zde zvukové atrakce, jako je zvuková parabola či telefon.

V neděli 16. srpna jste mohli v rámci programu Oživení levého břehu Vltavy vidět vzlet balónů za doprovodu kapely Jazzika. Věříme, že jste si tento netradiční zážitek užili. A pokud jste samotný vzlet propásli, mrkněte na FB. Záznam z živého vysílání vzletu balónů najdete na FB stránkách Budějce.cz.

Budějovičáci se mohli zapojit do dotazníkového šetření, které zacílilo na možné rozšíření areálu parku Čtyři Dvory. "Sešlo se relativně hodně vyplněných dotazníků, celkem jich bylo 1 255 převážně od obyvatel sídlišť v sousedství parku, tedy z Máje, Šumavy a z Vltavy. Lidé si například přejí pěší propojení s Vrbenskými rybníky, rozšíření skateparku,...

Až do úterní půlnoci měli obyvatelé Českých Budějovic možnost vyplnit dotazník, který se týkal rozšíření parku Čtyři Dvory. Hlavními cíli dotazníkového šetření bylo získat přehled o preferencích a potřebách obyvatel. Dotazník bylo možné vyplnit online na těchto webových stránkách i na sociálních sítí, dále také na webových stránkách města České...

Ze sobotního setkání v parku Čtyři Dvory jsme si odnesli velké množství zajímavých podnětů, které zpracujeme. Děti měly také možnost namalovat, co by si přály. Neváhejte a zapojte i Vaše děti, mohou vyplnit dotazník nebo nám mohou nakreslit obrázek a zaslat. Budeme se těšit!

Město připravuje projekt na rozšíření parku ve Čtyřech Dvorech. V této souvislosti proběhne dotazníkové šetření, které zjistí potřeby a očekávání obyvatel.

Město plánuje rozšíření areálu 4 Dvory, který se stal velmi atraktivní a vyhledávanou lokalitou. Park nabízí sportovní, relaxační i odpočinkové aktivity pro všechny věkové kategorie.

Nově spuštěné webové stránky projektu Rozšíření parku 4 Dvory mají sloužit především občanům. Snažili jsme se vytvořit příjemné prostředí. Obyvatelé se mohou přímo zapojit do změny podoby parku, pomocí dotazníkového šetření, které bude cenným podklad pro tvorbu projektové dokumentace k rozšíření parku.

Park 4 Dvory získal prestižní mezinárodní ocenění German Design Award a stal se tak jedním z vítězů kategorie Architektura. Ocenění si autoři a zástupce města převzali 7. února 2020 na slavnostním ceremoniálu v rámci veletrhu Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem.