Aktuality

Nejnovější zprávy z Lokality 4D.

Akce ZRUŠENA

26.08.2021

Koncert kapely Old Steamboat Jazz Band na pláži u Vltavy se dnes bohužel kvůli deštivému počasí nemůže uskutečnit.

Již tuto středu se můžete těšit na oblíbenou pohádku Bajaja v podání Divadla Víti Marčíka, které se bude konat v rámci programu Oživení levého břehu Vltavy. Jedná se o první akci pro děti z chystaného programu. Více se můžete dozvědět na stránkách města nebo facebooku akce.

Děkujeme, že jste přišli a zúčastnili se tak jedinečné komentované vycházky, kde jste mohli debatovat o plánovaném rozšíření parku, a to přímo se spoluautorem architektem Petrem Veličkou.

Přijďte za námi do parku 4 Dvory na komentovanou vycházku s Ing. Petrem Veličkou. Architektem, který se podílel na podobě parku a jeho následném rozšíření. Park 4 Dvory je výjimečný svým koncepčním řešením, zejména prací s vodou a řízenou sukcesí. Dokáží tato opatření ochlazovat města v horkých letních měsících? Může být tento park inspirací i pro...

Srdečně Vás zveme na vernisáž projektů podaných do soutěže o návrh s názvem "CENTRUM SOUČASNÉHO UMĚNÍ A ARCHITEKTURY" a soutěžních návrhů podaných do druhé fáze soutěže o návrh s názvem "BYTOVÝ DŮM 4 DVORY".

První nezbytnou fázi při realizaci nového parku je vytvoření studie. Ta byla zadána Ateliéru Krajinářské architektury M&P Architekti. Již nyní můžeme vidět první vlaštovky, které studie přináší.